logo

Wie zijn wij?

Het parochiecentrum wordt beheerd door het parochiecomité, in samenwerking met de verenigingen van de parochie:

www.parochiecentrumachterbos.be

 

Jef Vos 014 31 75 26 jefvos@proximus.be

Jef Vos 014 31 75 26 jefvos@proximus.be


Voorzitter
Agnes Leysen nl.0496 182 432 agnes.leysen@fulladsl.be

Agnes Leysen nl.0496 182 432 agnes.leysen@fulladsl.be

Uitbating en bruikleen van ’t Kafeeke
Eddy Van Hoolst 014 31 53 55<br />
eddy.van.hoolst@telenet.be

Eddy Van Hoolst 014 31 53 55
eddy.van.hoolst@telenet.be

financiële verrichtingen en secretariaat
Erik Nuyts 0496 51 25 46<br />
Erik.Nuyts@skynet.be

Erik Nuyts 0496 51 25 46
Erik.Nuyts@skynet.be

Bruikleen van feestzaal en andere lokalen
logo-harmonie-1024x724 как смарт-объект-1
Harmonie

Contact:

www.harmonie-achterbos.be

Leen Daems 0479 45 42 08

gustaaf.peeters2@telenet.be

Снимок-экрана-(268)-как-смарт-объект-1

K3 (toneel)

Contact:

Erik Jacobs 0496 36 90 46

kire_sbocaj@yahoo.com

logo femma - kopie
Femma

Contact:

www.femma.be/nl/groep/mol-achterbos

Ria De Vrij 0476 90 96 66

caeyers.devrij@gmail.com

logo kvg - kopie

KVG

Contact:

Jaak Goetschalckx 014 75 34 85

goetschalckx.jaak@hotmail.be

of

Jozef Broeckx 014 31 22 59
logo kvlv

KVLV

Contact:

www.kvlv.be (groepen in je buurt)

Nathalie Van Gompel 0478 36 81 65

ferdinand.kortleven@telenet.be

logo kwb

KWB

Contact:

www.kwbachterbos.be

Wim Caeyers 0473 86 21 43

wim.caeyers@ocmwmol.be

logo lg

LG

Contact:

www.landelijkegilden.be

Christophe Verdonck 0496 69 30 94

christophe.verdonck@telenet.be

okra logo1

Okra

Contact:

Herman Verstraelen 0472 59 16 41

herman-verstraelen@telenet.be

of

Liliane Vernelen 014 71 53 99

liliane.vernelen@telenet.be

DSC09643

Petanque

Contact:

Roger Geyzen 0497/89 00 36

roger.geyzen@pandora.be

of

Jan Vernelen 014 /71 53 99

 

liliane.vernelen@telenet.be

logo_ziekenzorg_tcm279-40906

Ziekenzorg

Contact:

Linda Mariën 014 73 88 58

karel.vreysen@telenet.be

of

Arno Smulders 0473 57 75 38

 

arnosmulders@gmail.com

logo_scoutsgidsenvl_groen

Gidsen

Contact:

www.freewebs.com/gidsenachterbos

Heleen Bols

heleen.bols@hotmail.com

logo_scoutsgidsenvl_groen

Scouts

Contact:

www.scoutsachterbos.be/#/home

Mathieu Monsecour 0472 40 47 25

mathieu2400@hotmail.com

 

All for Joomla All for Webmasters